Çok Kullanımlık Mika Enjektör


Fazla hayvanı olan işletmeler için fazlası ile kullanışlı olan çok kullanımlık mika enjektör, uzun ömürlü olmasından dolayı yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünün dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcılar yüksek derecede kaynatarak ya da yıkayarak sterilize etme imkanı yakalamaktadır.

 

Çok kullanımlık mika enjektör, dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde büyük darbelere karşı dayanarak uzun süreli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Mika enjektör aynı zamanda size birden fazla kullanım imkanı tanıyarak enjektör giderlerinizde ekonomi yapmanızı sağlamaktadır.

 

Hayvan sağlığına uygun malzemeden yapılan çok kullanımlık mika enjektör, hayvanlarınızın sağlığını kesinlikle etklememektedir. Mika ve şeffaf gövdeye sahip olan bu enjektöre aynı zamanda hem vidalı hem de normal iğneler takılarak kullanılır.

 

Şeffaf plastik kullanılarak üretilen çok kullanımlık mika enjektör ürünleri küçükbaş, büyükbaş ve diğer hayvan cinslerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı cc leri bulunan mika enjektör çeşitlerinin parçaları birbirinden kolaylıkla ayrışmaktadır. Mika enjektör çok kullanımlık çeşitleri, uzun ömrü ve dayanıklı yapısı ile hayvancılık sektöründe fazlası ile talep edilmektedir.

 

Hayvan sağlığı ve aşı için kullanılan mika enjektör modelleri sterilize edilebildiği için tekrardan kullanılmaktadır. En uygun fiyat seçeneği ile sipariş verebileceğiniz mika enjektör çeşitlerini kaynamış su ile sterilize edebilirsiniz. Mika enjektör 5 cc, 10 cc mika enjektör ve mika enjektör 20 cc modellerini ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz.